Powstawanie marki
6.jpg

Był to dla mnie nostalgiczny ale jednocześnie pełen optymizmu czas, który w pełni pokazał mi co w życiu ma największą wartość. Teraźniejsze, ale inspirowane minionymi latami elementy, opowiadają historię jaką są w stanie stworzyć tylko dzieci. Ja sięgnęłam do ich wyobraźni i dziś opowiadam Wam moją historię, inspirowaną naturą, tradycją i dziecięcą spontanicznością. To eklektyczna opowieść o przeszłości, teraźniejszości i przyszłości. “


Może zacznę od początku...

Lil Couture powstało z myślą o najmłodszych. Przecież moda widziana oczami dziecka nie może być nudna, a to w niej jest najwięcej zabawy i szalonych pomysłów. Rysując pierwsze projekty, postawiłam sobie za cel stworzenie czegoś naprawdę wyjątkowego, spójnego z moim poczuciem estetyki, ale jednocześnie odpowiadającemu dziecięcej wyobraźni.

Powrót do tradycji w funkcjonalnym wydaniu - to z pewnością cecha szczególna naszej marki. Chcemy aby nasze dzieci nie zapominały o kulturze i tradycjach związanych z modą. Dlatego w naszej rozpoczynającej i czołowej kolekcji przemycamy elementy z minionych lat. Jednocześnie uwielbiamy łączyć style i czujnie podążamy za tym co nowoczesne i teraźniejsze.

Harmonia z naturą to również istotny element moich projektów, który starałam się przemycić w bardzo subtelny sposób. Kocham naturę i wszystko co z nią związane. To świat, który inspiruje mnie na każdym kroku. 

W kolekcji jesień/zima 2020, pojawiają się okazałe kołnierze, bufiaste i marszczone rękawy, elementy z bawełnianych taśm oraz drewniane detale, które dodają naturalności. Nasze ubranka są nastawione na cało sezonowość, dlatego nie rezygnujemy z odważnych kolorów, czy kwiatowych printów. W zależności od okazji i doboru dodatków możemy manewrować i bawić się modą na różne sposoby. Ważne jest również dla nas, aby dzieci czuły się pięknie i jednocześnie komfortowo, dlatego z wielką dbałością dopracowywaliśmy najmniejsze detale.


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl