Metody płatności
  • Przelew tradycyjny – wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Ci w wiadomości email potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie rozpoczniemy realizację zamówienia. Pamiętaj, aby w tytule przelewu podać numer zamówienia – pozwoli to na jego szybszą realizację.
  • Płatność za pobraniem – opcja dostępna dla przesyłek kurierskich. Płacisz gotówką kurierowi przy odbiorze towaru. Ta metoda płatności wiąże się z wyższą opłatą za realizację zamówienia.
  • PayU najbardziej wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu. Po wybraniu przycisku „Zapłać przez PayU” Klient zostaje przekierowany do strony serwisu PayU, gdzie będzie mógł wybrać płatność przelewem bankowym lub płatność kartą. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie.
  • Przelewy24 - PŁATNOŚĆ ON-LINE - za pośrednictwem systemu płatności elektronicznych Przelewy24 możesz zapłacić szybkim przelewem elektronicznym.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl